Projekt “Dzieci uczą rodziców”

Drodzy Rodzice i Dzieciaki-Przedszkolaki !

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w realizację zadań drugiej edycji Ogólnopolskiej Akcji Edukacyjnej “Dzieci Uczą Rodziców”. Organizatorem akcji jest Centrum Rozwoju Lokalnego. Patronat nad akcją sprawuje Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Celem akcji jest:
– zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie,
– zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy będące przedmiotem akcji, np. bezpieczeństwo, ekologia, kultura i historia.

 W tym roku zrealizowaliśmy już dwie lekcje, za które nasze przedszkole otrzymało podziękowania:
– “Młody patriota”
– “Magiczny czas”

Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej:

https://www.facebook.com/centrum.rozwoju.lokalnego

Do świata edukacji wyruszamy i do udziału w akcji „Dzieci uczą rodziców” jeszcze raz zapraszamy! 🙂

Drodzy Rodzice i Dzieciaki-Przedszkolaki !

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w realizację zadań projektu „Dzieci uczą rodziców w domu”.  W każdą środę i piątek na stronie internetowej https://crl.org.pl/2020/03/12/dzieci-ucza-rodzicow-w-domu/ ukazują się materiały do pobrania. Zamieszczane zajęcia obejmują tematykę bezpieczeństwa, zdrowego trybu życia, promocji sportu, ekologii i  historii.
Jeszcze raz, zapraszamy do przyłączenia się do realizacji projektu i pobrania materiałów.
Lista dostępnych materiałów jest aktualizowana w każdą środę i w każdy piątek.