Informacja dotycząca rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/22

DRODZY RODZICE!

Serdecznie zapraszamy dzieci do Przedszkola 01 września 2021r. (środa).
Prosimy o przyprowadzanie dzieci od godz. 8.00 do godz. 9.00
– o godz. 9.30 – będzie śniadanie
– o godz. 10.30 – II śniadanie
– o godz. 12.00 – obiad
Prosimy rodziców/opiekunów o odbiór dzieci od godz. 12.30 do godz. 13.00

Dzieci, które już uczęszczały do przedszkola wchodzą do budynku bez rodzica/opiekuna. Pani woźna oddziałowa przebiera dziecko w szatni i odprowadza do sali zajęć.

Dzieci, które rozpoczynają edukację przedszkolną wchodzą do przedszkola z rodzicem/opiekunem, który przebiera dziecko w szatni i przekazuje woźnej oddziałowej, która odprowadza dziecko do sali zajęć.
Rodzic/opiekun prawny, który przyprowadza dziecko do przedszkola zobowiązany jest do zakrywania ust i nosa oraz obowiązkowo odkaża ręce lub zakłada rękawiczki ochronne.

W szatni może znajdować się ograniczona ilość osób, tak aby możliwe było zachowanie dystansu społecznego wynoszącego minimum 1,5 metra w odniesieniu do pracowników placówki, jak i w stosunku do innych dzieci oraz ich rodziców.