„Bal w Krainie Śniegu i Lodu”

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze dnia 26 stycznia bawiły się dzieci podczas „Balu w Krainie Śniegu i Lodu”.
W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana… Nie zabrakło tańców, pląsów oraz różnych zabaw. Każda grupa również prezentowała swoje stroje  przed całą społecznością przedszkolną.
Po słodkim poczęstunku o godzinie 11.00 muzyka znowu porwała wszystkich  do tańca w rytm samby, walczyka, „Kaczuszek” i innych przebojów lubianych przez dzieci. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, wszyscy z żalem opuścili salę balową.
Dzieci spędziły czas w miłej i bajkowej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła im wiele radości. Dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.